Zostań Partnerem

Zapraszamy do współpracy jubilerów prowadzących własne sklepy oraz tych przedsiębiorców, którzy założeniem takiego salonu są zainteresowani. Do firmy YES Biżuteria Sp. z o.o. należy największa na polskim rynku jubilerskim hurtownia biżuterii. W ramach Verona oferuje ona sklepom jubilerskim wzory ze złota z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, perłami oraz ze srebra, także z kamieniami naturalnymi.

Jubilerzy

Verona to dobre ceny, najmodniejsze wzornictwo, najwyższa jakość, ciągła dostępność, a także wyjątkowo bogaty asortyment. Oferujemy na przykład pierścionki z brylantem o masie od 0,08 do 2 karata i dowolnej czystości oraz barwie. Jakość każdego kamienia jest poświadczona Certyfikatem autentyczności Verona. Dodatkowo, każdy brylant o masie od 0,3 karata logicznego – IGI. Marka Verona, której wzornictwo dobrze charakteryzuje slogan „Klasyczne piękno ma nowe imię”, to także efektowne i poszukiwane kolekcje najmodniejszej biżuterii oraz kolekcja obrączek ślubnych.

Biżuteria Verona oferowana jest niezależnym sklepom jubilerskim z terenu całej Polski, poprzez przedstawicieli handlowych i hurtownię w siedzibie firmy.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt:

Arleta Wojdowska
tel.: 61 861 11 79, e-mail: arleta.wojdowska@verona.pl
www.verona.pl

Artykuły reklamowe YES

Jubilerskie artykuły reklamowe - reklama z najlepszego kruszcu:

  • YES Biżuteria Sp. z o.o. od blisko 30 lat cieszy się zaufaniem Klientów i jest jednym z liderów na polskim rynku jubilerskim
  • pod znakiem Salonów Jubilerskich YES działa przeszło 100 salonów oferujących markową biżuterię
  • prowadzimy hurtową sprzedaż wyrobów jubilerskich

Realizujemy zindywidualizowane zlecenia Klientów instytucjonalnych w zakresie projektowania i produkcji jubilerskich artykułów reklamowych. Z naszej oferty skorzystało już wiele firm i instytucji.

Oferujemy jubilerskie artykuły reklamowe:

  • breloki
  • identyfikatory
  • wizytowniki
  • znaki firmowe: piny, emblematy
  • zakładki do dokumentów i książek
  • biżuterię ze złota i srebra, a także z metali nieszlachetnych, idealną na upominki dla Państwa Klientów, partnerów i pracowników

Zapraszamy również do kontaktu:

Marta Hewusz, Menedżer Działu Sprzedaży B2B
tel.: 61 861 12 43, 501 483 432
fax: 61 861 11 10, e-mail: marta.hewusz@yes.pl

Franczyza

Salony YES. Silna pozycja, duży potencjał.

YES Biżuteria powstała w 1981. Jej szczególnie dynamiczny rozwój miał miejsce po roku 1989. Po zdobyciu wielu doświadczeń w prowadzeniu własnych salonów, firma przystąpiła do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy. W połowie 2001 roku siedem salonów zostało przekształconych w jednostki franczyzowe.

Aktualnie, w ramach sieci działa na zasadzie franczyzy przeszło 100 salonów, które powadzą sprzedaż szerokiego asortymentu biżuterii. Zaopatrują się one w YES Biżuteria. Dostawcami firmy są renomowani zagraniczni producenci biżuterii: z diamentami, złotej i srebrnej. Ponadto, salony YES oferują charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wzory wyprodukowane w Studiu Biżuterii, należącym do YES Biżuteria.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu, Salony YES charakteryzują się zarówno oryginalną estetyką wnętrz, jak i ich wysoką funkcjonalnością.

YES Biżuteria dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu salonów franczyzowych ze znakiem YES, m.in. poprzez organizowanie szkoleń. Prowadzą je fachowcy z poszczególnych działów firmy, a także eksperci zewnętrzni.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy - tutaj odnajdziecie dalsze informacje. W przypadku zainteresowania współpracą z Nami w oparciu o wariant agencyjny zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy kierownik@yes.pl

Paweł Korobacz, Dyrektor Działu Ekspansji i Organizacji
tel.: 61 861 12 43, 501 483 432
fax: 61 861 11 10, e-mail: paweł.korobacz@yes.pl

Mira Filipiak, Menedżer ds. Organizacji
tel.: 509 238 690,
fax.:61 861 11 10 , email: mira.filipiak@yes.pl